Georgina tërbon ndjekësit duke tundur vithet (VIDEO)

Georgina Rodriguez vazhdon t’i shpërblejë ndjekësit e saj në Instagram.

Së fundmi, gruaja e Cristiano Ronaldos, ka publikuar një video provokuese në “Instagram”, duke ndjekur ritmet e muzikës me lëvizje të prapanicës dhe ku i ka treguar edhe njëherë format e saj seksi.

Ajo tregoi se jo kot i ka këto forma trupore pasi siç mund ta shikoni në videon e plot, ajo stërvitet vazhdimisht çdo ditë për të qëndruar në formë.

Georgina ka një fëmijë me Ronaldon, derisa kujdeset edhe për tre të tjerë që Cristiano i ka me nënë surrogate dhe që identiteti i saj nuk do të bëhet i ditur kurrë.

View this post on Instagram

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Shtuar 12.07.2020 19:50