Fshin lotët me para, Kida në klipin e ri siç nuk e keni parë asnjëherë (VIDEO)

Prej kohësh po bën zhurmë klipi i ardhshëm i Kidës.

Këngëtarja ka mbledhur vajzat seksi të showbizit për klipin e saj e i ka veshur me maska dhe armë, duket se diçka e pazakontë për të do të vijë.

Këtë të fundit e ka përforcuar edhe me një video në Instagramin e saj ku Kida shfaqet duke fshirë lotët me lek, në këndvështrimin që ndjekësit nuk e kanë parë akoma.

“Më shpejt seç mendoni”, shkruan Kida krah videos dhe mezi po presim./albeu.com/


Shtuar 1.09.2020 13:51