Fotoja më e ëmbël: Prej muajsh larg njëri-tjetrit, Mozzik takohet më në fund me Hanën (FOTO LAJM)

Prej disa muajsh, Mozzzik nuk kishte mundur ta takonte vajzën e tij, Hana për shkak të periudhës së izolimit.

Megjithatë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’ reperi ka treguar se ka mundur të udhëtojë dhe të takojë të voglën e tij.

Ai ka ndarë disa foto me Hanën, duke treguar se mezi e ka pritur këtë moment kaq të dashur.

Kujtojmë se reperi ka treguar se e takon rregullisht vajzën e vogël, e cila është një kopje e tij. Ndonëse artisti i dha fund lidhjes së dashurisë me Loredanën, ai vazhdon të takohet me të për shkak të vajzës së tyre, për të cilën kanë pohuar se bëjnë gjithçka.


Shtuar 23.05.2020 08:48