“Fol shqip se je shqiptare”, ndjekësit i “sulen” Armina Mevlanit në videon e fundit (FOTO LAJM)

Armina Mevlani është një ndër bloggeret më me emër në Shqipëri.

Blogeria numëron plot 1 milion ndjekës të cilëve herë pas herë i servir edhe video tutotial.

Edhe së fundmi Armina ka bërë një video tutorial se si ajoe bën çdo ditë make up-in, shkruan Albeu.com.

Por gjatë kësaj video blogeria nuk ka folur në asnjë moment shqip duke shpjeguar çdo gjë në anglisht.

Kështu edhe njekësit shqiptar kanë shpërthyer në komente duke e kritikuar blogeren të flasi shqip sepse është shqiptare.

Armina nuk i ka lënë pa përgjigjje ndjekësit duke i thënë se sipas statistikave ajo ka më shumë ndjekës të huaj dhe madje me ndjekësit shqiptar komunikon në anglisht./albeu.com/


Shtuar 26.03.2020 10:05