Festë në kushte shtëpie, sa vite feston sot Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen e 27-të.

Ajo sikurse shumica e njerëzve po qëndron e izoluar në këtë kohë pandemie, bashkë me burrin dhe vajzën e tyre Ajkën. Kështu edhe festa e ditëlindjes ishte pak më ndryshe, vetë brenda ambientit të shtëpisë së saj.

Xhensila ka publikuar disa pamje nga festa, ku nuk kanë munguar lulet dhe balonat ngjyrë flori.

Shtuar 9.04.2020 13:27