Faqja që po demaskon VIP-at e Instagram-it: Si duken në të vërtetë (FOTO LAJM)

Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të gjithë VIP-at e Instagramit.

Llogaria me bazë në Rusi e quajtur “Beauty False” poston foto të tipit “Instagrami vs Realiteti”, ku tregon disa persona me shumë ndjekës që nuk janë aspak ashtu si mendojnë fansat, por janë shumë ndryshe.

Madje kjo faqe riposton fotot që postojnë personazhet e njohur por se si do dukeshin ata në të vërtetë pa make-up dhe pa efektet e rrjeteve sociale.


Shtuar 28.08.2020 09:35