“Ezeli” do të bëhet baba, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM)

Aktori turk Kenan Imirzalioglu kapi majat e famës pas rolit të tij në serialin shumë të ndjekur dhe në vendin tonë ‘Ezel’.

Emri i Kenan-it i kapërceu dhe kufijtë e Turqisë jo vetëm për talentin e tij por edhe për pamjen duke bërë që vajzat në mbarë botën të çmendeshin pas tij.

Por aktori i dha fund beqarisë së tij 4 vite më parë.

Ai u martua me Sinem Kobal e cila së fundmi mësohet se është shtatzënë 4 muajsh shkruajnë mediat turke.

Gjithashtu ato shkruajnë se çifti janë në pritje të një vajze dhe kjo gjë e ka lumturuar pa fund çiftin.


Shtuar 7.05.2020 13:57