Enca sapo solli look-un më fiksues të kësaj vere (FOTO LAJM)

Ajo eksploron gjithmonë duke sjellë risi me pamjen e saj.

Bëhet fjalë për Encën.

Disa kohë më parë, ajo u shfaq me flokë gërsheta dhe më pas shumë vajza të showbiz-it e realizuan si look.

Ndërsa tani Enca ka vendosur të ndryshojë sërish pamjen. Ajo i ka bërë flokët bisht të gjatë, duke vendosur fije bionde dhe duke i ndarë me llastiqe.

Nuk dihet nëse ky look është realizuar për ndonjë projekt të Encës, megjithatë duhet thënë se i shkon mjaft.


Shtuar 13.07.2020 14:03