Enca nuk ndalet së provokuari ndjekësit, twerk i “çmendur” para kamerës (VIDEO)

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar që të provokojë me video provokative në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare sonte është paraqitur me një video tepër seksi ku bën tëerk para më shumë se 2.2 milionë fansave të saj.

“A nuk ju degjohet dhe ju sikur thote “O me rafte pikaaa, Evaa”, ka shkruar ajo poshtë videos.

Edhe Enca ka mbetur në karantinë, madje asaj nuk është duke i pëlqyer shumë ky izolim gjë që shpesh e ka treguar në fotot që poston.


Shtuar 25.04.2020 07:18