E mbani mend Blendi Fevziun me flokë? Kështu dukej moderatori para 25 vitesh (FOTO LAJM)

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është mjaft aktiv në rrjete sociale. Permes postimeve të bëra ai i mban ndjekësit të informuar për shumë detaje nga jeta e tij, si profesionale ashtu dhe private.

Së fundmi ai është bërë nostalgjik për të shkuarën dhe është kthyer shumë vite pas në kohë, duke publikuar në profilin e tij të Instagramit disa foto të shkrepur 25 vite më parë. Fotot janë realizuar gjatë udhëtimive në Neë York në vitin 2000, Washington në vitin 1995 dhe 1996. Në fotot në fjalë, gazetari shihet me flokë dhe në një moshë mjaft të re.


Shtuar 9.01.2020 08:20