E martuar me futbollistin gjerman, kjo është irlandezja që po shpërthen në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Alessia Macari është gruaja e futbollistit gjerman të Beneventos, Oliver Kragl, e cila po çmend rrjetin në këtë kohë izolimi me foto tepër seksi.

Alessia është 26 vjeçe, ka lindur në Irlandë dhe është një personazh i njohur televiziv në Itali.

Ndër të tjera, bukuroshja Alessia është tepër e njohur dhe në Instagram, ku shpesh “provokon” 1 milionë fansat e saj me foto që tregojnë atë në pozicione të ndryshme duke reklamuar format e saj tërheqëse.


Shtuar 15.04.2020 21:55