E krahasuan me Kylie Jenner, reagon i dashuri i Gertës së BB (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër banoret e BigBrother që vëmëndej e show-t e mori me vete dhe është jo pak e komentuar në media.

Gerta ka bërë prej kohësh publike lidhjen me Florentin, me të cilin edhe bashkëjeton në Norvegji.

Së fundmi, Gertën e kan krahasuar me Kylie Jenner dhe kjo mori goxha vëmëndje, shkruan Albeu.com.

Por këtë krahasim nuk ka lënë pa e komentuar edhe i dashuri i saj.

Florenti ka shkruar në InstaStoryn e tij:

“Je më e bukur se Kylie”, duke treguar edhe njëherë dashurinë për Gertën publikisht./albeu.com


Shtuar 1.02.2020 08:05