E dashura e Hernandezit nuk ndalon së provokuari (FOTO)

Elisa De Panicis është e dashura bukuroshe e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez. Ajo është një modele tepër e famshme nga Milano, por pjesën më të madhe të karrierës e ka pasur në Spanjë.

Elisa gjithashtu konsiderohet dhe si influente në Instagram, duke qenë se numëron mbi 1 milion ndjekës, të cilët shpesh “i surprizën” me foto shumë provokuese.

Madje po të hedhesh një sy në Instagram e saj, vështirë të gjesh një që nuk është e tillë.Ndër të tjera, 27 vjeçarja njihet dhe për pjesëmarrjen e saj në “Vëllain e Madh Vip”.

Lidhja e saj me francezin Hernandez u konfirmua nga gazetari Gabriele Parpilja në janar të këtij viti teksa shkruante se ajo mund të kthehet te i dashuri i saj Hernandez pas daljes nga “Vëllai i Madh”, kurse ajo i përgjigjej se nuk duhet ta tregonte.


Shtuar 28.04.2020 20:23