E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me “bishën” e zezë (FOTO LAJM)

Daria Radionova është 26 vejeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër dhe tashmë për menaxhim bizens tani meret me stilimin e veshjes së vipave.

Daria jeton në Knightsbridge dhe njihet e përflitet në mbarë botën për jetën luksoze dhe rëndësinë që i kushton makinave super të shtrejnta të cilat i reklamon pafund në Instagram e saj me 250 mijë ndjekës, shkruan Albeu.com.

Së fundmi modelja po shëtit Londrën me një Lamborghini të zi i cili është i mbuluar i tëri me gurë sëarovski që kanë dashur dy muaj punë për tu venodsur.

Makinat e shtrejnta të bukuroshesj kapin shifra marramendëse, por ajo ka treguare se është e fiksuar edhe me këpucët dhe se ka qindra palë këpucë Christian Louboutin./albeu.com/


Shtuar 20.07.2020 09:45