Shkëndije Mujaj me mbulesë dhe e përkushtuar: E bëra e para, ftoj të gjithë estradën (FOTO LAJM)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka vendosur të mbulohet me shami gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit dhe këtë e ka treguar me fotot e saj të fundit në rrjete sociale.

Shkëndija ka zhvilluar edhe një intervistë me fansat të cilëve u ka treguar edhe përkushtimin e saj ndaj fesë për të pakësuar gjynahet. Këngëtarja nga Kosova shkruan se ka qenë e para që është mbuluar dhe ka ftuar të gjithë estradën për ta bërë këtë.


Shtuar 6.05.2020 10:18