“Duket e turpshme por është shejtan”, deklarata e vajzës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM)

Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re.

Ada Deda, vajza e Albina Dedës, deputetes së PD-së, nuk ngurron t’i ekspozojë format trupore duke tërhequr mjaf ndjekës në rrjetet sociale.

Por së fundmi bukuroshja ka tërhequr vëmëndjen me deklaratën e saj për veten ku krah fotos shkruan

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan”, duke e shoqëruar edhe me një emoji që kupton se e ka në sensin e shakasë./albeu.com/


Shtuar 1.08.2020 10:46