“Do t’iu urrej gjithë jetën”, reagimi i ashpër i Aida Shtinos për Teatrin (FOTO LAJM)

Një pjesë e madhe e artistëve shqiptar kanë reaguar për shëmbjen e Teatrit Kombëtar duke e quajtuar atë si ditë zie për Shqipërinë.

Mes këtyre reagimeve nuk ka munguar as ai i ish moderatores Aida Shtino, e cila me dhimbje dhe mllef shkruan:

“Sot u zgjova me një dhimbje të madhe…Sot ra “Notre Dame” Shqiptar…Do t’iu urrej për gjithë jetën ju që prishet dhe dhunuat atë godinë…😢Nuk kam me fjalë…
Mos haroni sot është data 17…”./albeu.com/


Shtuar 18.05.2020 07:36