“Do të kem gjithmonë këtë moshë”, Lei feston ditëlindjen me foton më të “nxehtë” (FOTO LAJM)

Moderatorja sportive e cila bën goxha zhurmë në botën e shoëbizit feston sot ditëlindjen dhe mbush 27 vjeç.

Lei Kraja ka shprehur në Instagram dëshirën se do të qëndroj në këtë mosh gjithmonë, por e ka bërë këtë më një foto super sexy të saj.

“Do të qëndroj në këtë moshë der në një njoftim të dytë 🎂 Qeshor 30, 1993.”, shkruan ajo krah fotos ku miq dhe ndjekës po e urojnë./albeu.com


Shtuar 30.06.2020 10:30