Do shkriheni së qeshuri, pse gjyshi i Jonida Vokshit ka jetuar 105 vjeç (VIDEO)

Jonida Vokshi është një nga moderatoret më simpatike të ekranit dhe po ashtu një nga aktoret më të talentuara në vend.

Gjithashtu moderatorja njihet si një vajzë e bukur, e ëmbël dhe me shumë humor.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram që ka shkaktuar të qeshura, kur tregon me batutë se gjyshi i saj ka jetuar 105 vite vetëm se ka “parë punët e tij”.

“O Jonida, sa vjeç ka jetuar gjyshi jot?”

“105 vjeç shpirt, dhe ta mendosh që e kam pirë duhanin gjithë jetën, e ka pirë alkoolin gjithë jetën… Ka jetuar gjatë vetëm se i ka parë punët e veta” është shprehur Jonida.


Shtuar 21.01.2020 13:48