Djali romantik i Beckham, 21 vjeçari në kulmin e dashurisë nga karantina (FOTO LAJM)

Izolimi nga Covid-19 duket se e ka forcuar më shumë marrëdhënien e Brooklyn Beckham me Nicola Peletz.

Çifti i famshëm, i karantinuar në SHBA, duket se po përjeton momentet më të bukura të dashurisë.

Djali i David dhe Victoria, 21 vjeç, ka postuar disa foto tepër romantike me aktoren bjonde, 25 vjeç, teksa e përqafon, ku shkruan “Të dua shumë”.


Shtuar 27.04.2020 14:06