Djali i kryeministrit Rama feston sot ditëlindjen, sa mbush sot Zaho?

Ditën e sotme djali i vogël i Kryeministrit Edi Rama, Zaho feston ditëlindjen e tij të gjashtë.

Një ditë feste për familjen Rama, teksa vogëlushi po rritet.

Ka qenë vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ajo që ka publikuar një fotografi me të vëllanë.

Ajo nuk kursen fjalët e ëmbla për Zahon, e vogël, teksa shkruan, “Ti je shpirti i shpirtit të universit dhe emri yt është Dashuri. Zaho 6”, shkruan Rea.


Shtuar 25.07.2020 09:59