Ditëlindje përrallore në bregdet, sa vjeç mbushi moderatorja s*eksi (FOTO LAJM)

Ditëlindjet në jug të vendit nga të famshmit shqiptarë kanë qenë festat kryesore të kësaj vere.

Edhe Xhesi Muçaj ka qenë së fundmi një ndër vajzat e ekranit që ka festuar kështu.

Moderatorja mbushi 24 vjeç duke surprizuar ndjekësit që nuk e dinin moshën e saj.

Nga fotot e publikuara në Instagram vihet re që vajzat janë argëtuar shumë dhe Xhesi sërish ka marrë të gjithë vëmendjen me pamje e saj.

Kujtojmë që Xhesi së fundmi ka qenë pjesmarrëse në videoklipin e Ledri Vulës dhe Capital T./albeu.com/


Shtuar 17.07.2020 12:45