Dikush i bëri Dojnës një “padrejtësi” me moshën dhe moderatores nuk i pëlqeu aspak!

Ndodh shpesh që personazheve të njohur të showbiz-it ti hyjnë në hak për moshën e shpesh ta shtrembërojnë shifrën e vërtetë të viteve të tyre.

Duket se padashur, kështu i ka ndodhur edhe Dojna Memës.

Dikush ka ngatërruar moshën e moderatores dhe asaj nuk i ka pëlqyer aspak.

Dojna ka publikuar në InstaStory disa lajme të faqeve të ndryshme, ku moderatores i kamë publikuar foto ku s’kishte aspak lidhje me lajmet, si dhe i kanë vënë një moshë tjetër.

Atë e kanë bërë 38 vjeç dhe kjo e ka mërzitur moderatoren.

“Unë nuk jam 38 vjeç ok? Se me këtë punën e moshës u mërzita shumë. S’kam bërë gjë pz”- shkruan ajo e revoltuar.


Shtuar 10.08.2020 16:13