Dashuri si e Romeos dhe Jonidës, çifti konfirmon se janë bashkë (FOTO LAJM)

Duket se dashurinë e tyre nuk mund ta prish askush.

Pas lajmeve të bujshmë për ndarjen e çiftit që sapo kishte lulëzuar, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj duket se janë rikthyer dhe më të dashuruar se kurrë.

Pak ditë më parë rrjeti zbuloi se këngëtaria dhe aktori po kalonin karantinën së bashku, dhe së fundmi Romeo ka lënë një koment në foton e të dashurës së tij ku nuk le vend më për dyshime.

Romeo i dërgon publikisht një diell Jonidës dhe kjo e fundit nuk vonon për t’i kthyer fytyrë me zemra.

Gjithashtu fotot e fundit të çiftit janë në të njëjtin vend./albeu.com/


Shtuar 2.05.2020 08:51