Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM)

Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nje dashuri perrallash ku ‘ata jetojne te lumtur pergjithmone’.

Vjen nje moment ku me gjithe ngjyrat qe ka nje martese apo marredhenie dashurie qe eshte ndertuar vite apo dekada me radhe nuk funksionon me. Zgjidhja me e mire e nje rasti te tille eshte ndarja.

Shume prej vajzave te njohura te ekranit kane lene pas nje martese apo marrdhenie duke u perballur me divorcin. Vajzat e showbiz-it kane vazhduar jeten me nje dashuri te re, partner te ri.

Per koncidence, zhgenjimi duket se i hodhi Jonida Maliqin ,Arbana Osmanin, Bora Zemanin, Teuta Krasniqin, apo edhe Dua Lipen ne krahet e meshkujve te cilet jane vite me te rinje se ato.


Shtuar 11.06.2020 11:07