Darkë romantike? Ç’po ndodh mes Ibrahimoviç dhe moderatores së njohur (FOTO LAJM)

Një histori në histori, një trekëndësh tjetër i destinuar të ndizte këtë verë të çmendur të thashethemeve.

Diletta Leotta la Daniele Scardina dhe doli për darkë me Zlatan Ibrahimovic.

Leotta dhe Ibrahimovic janë në qendër të mediave rozë në Itali dhe një lidhje mes tyre, duket mëse reale kohët e fundit. Darkë, reklamë së bashku dhe komente ngacmuese në Instagram.

Ibra dhe Leotta janë prej vitesh të martuar me partnerët e tyre, por kjo gjë, duket se nuk i pengon.


Shtuar 24.07.2020 08:10