Dafina Zeqiri nuk ndalet, sjell një pjesë nga projekti më i ri muzikor (VIDEO)

Pas hitit “Vuj vuj vuj”, Dafina Zeqiri ka vendosur të sjellë një këngë të re, e cila me siguri do të rezultojë e suksesshme.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo e cila ka publikuar një pjesë të klipit në llogarinë e saj në Instagram.

Dafina shfaqet me një look mjaft gotik, flokët e kapur bisht sipër dhe e shtrirë në një dhomë spitali.
Kënga do të titullohet “Merri krejt” dhe do të na duhet të presim dhe dy ditë për të dëshuar projektin më të ri të Dafit.


Shtuar 10.02.2020 16:57