Byrzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi (FOTO LAJM)

Donin ta mbanin sekret por “dështuan”.

Këngëtari Ardian Bujupi paralajmëroi 2 ditë më parë këngën e re duke lënë ëngimë këngëatren që në foton e publikuar nuk i dukej fytyra.

Por ka mjaftuar byrzylyku i saj 3750 eurosh për të nxjerr zbuluar se Bujupi do të këtë një tjetër bashkëpunim me Xhensila Myrtezaj.

Këngëtarja ka të njëjtin byzylyk në një foto në Instagram, dhe tashmë s’ka më vend për dyshime.

Ajo madje ka komentuar te fotoja ku shkruan: “Suksese lali”, ndërsa e shoqëron postimin me një emoji që shkel syrin.

Kjo nuk është hera e parë që këta dy artistët bashkëpunojnë. Ardiani dhe Xhensila sollën bashkë edhe hitin “Çika çika” në 2018-n, me të cilin kanë marrë 103 milionë klikime.


Shtuar 3.07.2020 08:53