Brenda shtëpisë moderne të Majlinda Bregut, e bija publikon pamje nga “orari i pushimit” (VIDEO)

Marrëdhënia e Majlinda Bregut me të bijën është prej kohësh pjesë e medias ku shpeshherë kanë folur publikisht për njëra-tjetrën.

Nga virusi që po na vjen vërdallë si të gjithë duket se edhe Majlinda është trembur e madje nuk e “lëshon” nga dora alkoolin.

Në një video të publikuar në InstaStory Kejda ka publikuar ish ministren teksa po pushon pas disifektimit të shtëpisë.

Gjithashtu në video vihet re edhe shtëpia shumë moderne dhe e mobiluar me stil e Majlindës./albeu.com/


Shtuar 9.04.2020 15:55