Bora Zemani përlyhet në bojë, çfarë ndodhi me moderatoren në karantinë

Moderatorja e njohur Bora Zemani duket se është sfiduar këtë herë nga karantina.

Ajo është treguar shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës, duke ndarë me ndjekësit rutinën e saj.

Së fundmi ajo ka zbuluar se ka vendosur të lyejë flokët vetë në shtëpi, duke qenë se parukeritë qëndrojnë të mbyllura si pasojë e Koronavirusit.

Bora ka publikuar foto në Instastory dhe ka treguar se gjërat nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Moderatorja është përlyer e gjitha me bojë dhe shkruan: “Kush tha që është e lehtë të lyesh flokët vetë?”.


Shtuar 18.04.2020 12:24