Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë “lenë kokën” (FOTO LAJM)

Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe kjo falë bukurisë së saj.

Kostantina ka një fizik që të lë pa fjalë dhe një bukuri që ka bërë për vete shumë meshkuj.

Përvecse një modele e suksesshme ajo është edhe DJ gjithashtu dhe aktore.

Ajo nuk resht së provokuari me pozat e saj shumë seksi teksa tregon linjat. Me bikini apo topless, ajo di si të tërheqë të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mësiperme me fotot pikante të Kostantina Gianni.


Shtuar 22.08.2020 09:06