Bashkëpunimi i kësaj vere, Dafina, Ledri dhe Lumi B thyejnë rekord (VIDEO)

Ditën e djeshme u publiku bashkëpunimi i 3 prej artistëve më me zë në Shqipëri, Dafina, Ledri dhe Lumi B.

Siç u parashikua kënga “Aman” u prit mjaft mirë nga publiku duke u dëgjuar 800 mijë herë vetëm në 24 orët e fundit.

Ata erdhën me një klip të veçantë, të kombinuar më së miri, por ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte padyshim look-u i Dafinës.

Megjithatë, imazhi i saj i kuruar deri në detaj përcjell një mesazh të rëndësishëm, të cilin na e ka zbuluar grimeri Arbër Bytyqi. “Unë dhe Dafina Zeqiri erdhëm me idenë që të përfshijmë ngjyrat më cool të ylberit dhe të festojmë këtë pamje në nderim të muajit të krenarisë së LGBT”, është shprehur Bytyqi.


Shtuar 2.07.2020 10:45