As bjonde as brune, Çiljeta befason fansat me ndryshimin e rradhës (VIDEO)

Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet e shoëbizit shqiptar që eksploron shumë me pamjen e saj të jashtme.

E kemi parë shumë herë bjonde, brune, me flokë të kuqe, të gjatë apo të shkurtër, por së fundi këngëtarja ka bërë një tjetër ndryshim.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke e kthyer nga brune në gështenjë dhe duhet ta pranojmë se i shkojnë vërtetë shumë.


Shtuar 9.03.2020 12:35