Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM)

Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat.

E kësaj radhe, Armin aka vendosur të ndajë me ndjekësit disa foto në rrjetet sociale, ku vihet re se bluza është transparente.

Me një kanotjerë në ngjyrat e tokës, Mevlani ka preferuar të veshë bluzën pa të brendshme, duke sjellë një pamje seksi.

“Detajet. Varse floriri”, shkruan blogerja bashkëngjitur fotove sensuale. Ndërkohë nga ana tjetër, ajo ka sjellë gjatë qëndrimit të saj në karantinë, video të ndryshme të realizuar në TikTok, duke qenë tepër aktive në rrjete sociale.


Shtuar 7.05.2020 12:51