Arbenita Ismajli vë në fokus gjoksin në imazhin e fundit

Arbenita Ismajli ka bërë postimin e radhës në Instagram. Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë këto ditët e fundit pas videos së publikuar në rrjete sociale ku ajo shihej duke u puthur me një djalosh.

Modelja pak më parë ka ndarë një imazh në profilin e saj në Instagram ku shfaqet vetëm ujë e sapun, teksa gjithë vëmendjen në këtë imazh merr gjoksi i saj.

Ndryshe, për kundër videos së publikuar Arbenita thotë se është shumë e lumtur në lidhjen me Feron dhe shpreson të vazhdoj kështu.


Shtuar 19.01.2020 19:30