Alfio mban Fatmën në “pëllëmbë të dorës”, shihni çfarë bën për partneren pas lindjes (FOTO LAJM)

Fatma dhe Alfio janë bërë prindër për herë të parë vetëm dy ditë më par, me vogëlushin të cilin e kanë pagëzuar me emrin Noah.

Çifti e bëri vetë të ditur lajmin duke publikuar pamjet më të ëmbla me vogëlushin e tyre.

Por jo vetëm për vogëlushin, Alfio është shumë i kujdesshëm për Fatmën.

Nëpërmjet një postimin ën Instagram Alfio tregon përkujdesjen e tij ndaj bashkëshortes teksa i than flokët.

“Skuadra e familjes”- shkruan Alfio krahas postimit me partneren e tij./albeu.com


Shtuar 30.01.2020 12:40