Aleksandër Gjoka sulmon keq fare Edi Ramën: O të q*** ropt, na bëre me fol me vete! (VIDEO)

Një ndër kategoritë më të dëmtuara nga karantina dhe izolimi janë artistët.

Ata nuk janë lejuar të performojnë, madje ministrja e qeverisë Rama deklaroi se ata duhet ti kthehen ndërtimit që të ruajnë të ardhurat e tyre.

Pas gati 3 muajsh mbyllje, ka reaguar ashpër këngëtari Alkesandër Gjoka i cili ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit Rama.

Përmes një video në rrjetet sociale, Gjoka ofendon kryeministrin Edi Rama.

Megjithatë, sharjet nuk i ka kursyer as për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“O kokrra e kurvës mos kujto se bën karantinë, ça karantine… ça mbyll tani lokalet e të gjitha. O të q*** ropt mu në p… ku i ke o të shkë*** ku*vën.

Unë të kam besuar se je çun Tirone, po ti qenke një kokrra kur**s, qenke një b.q ti. Ik ore b.q ik ore shkër***të. Kush je ti mo që bën karantinë? E ke bërë popullin për të fol me vete.

O të q… ropt mu ku i ke. O Ed Rama o b.q. ku*vë. Kokërr legeni, ik ore legena m…. Ti Ed Rama, Lul Basha, Sali Berisha e të gjithë… Qenkeni kokrra e ku*rvës. Na keni çarë ka***.” /albeu.com/


Shtuar 26.05.2020 14:52