3 mijë euro nata, pushimet luksoze të gazetares së njohur me partnerin (FOTO LAJM)

Dileta Leota është gazetarja italiane e sportit mjaft e njohur në Serinë A, e cila ndër të tjera njihet gjithashtu si një femër shumë e bukur.

Ajo është shumë aktive në “Instagram” ku poston shpesh foto të përditshmërisë së saj, ku shpesh nuk mungojnë foto që e tregojnë shumë në formë.

Së fundmi bukuroshja italiane është duke shijuar kohën e lirë më partnerin e saj, Daniele Skardina, i cili është boksier, para rifillimit të kampionatit, ku ajo do të fillojë nga puna.

Së fundmi revista “Chi”, zbuloi se Dileta Leota dhe partneri i saj po i kalojnë këto ditë në një vilë luksoze, tek e cila një natë për të qëndruar paguhet 3 mijë euro.


Shtuar 8.06.2020 06:52