Newcastle ndërpret kontaktet me tranjerin e ardhshëm

Pas shkarkimit të tranjerit të tyre, Newscastle nisi “gjuetinë” për të afruar një teknik të ri me përvojë në klubin e tyre.

Një nga emrat kryesorë ishte Paulo Fonesca, ku ai ishte dhe më i thjeshti për tu arritur.

 

Tekniku portugez ishte një nga më favoritët për stolin e klubit anglez.

 

Sipas “Daily Cronicle”, sheikët ende nuk janë të bindur për portugezin./albeu.com


Shtuar 28.10.2021 20:11