Tentoi të fusë drogë përmes kutisë postare, kapet vajza nga Kumanova

Kundër M.K (24) nga Kumanova është ngritur kallëzim penal për drogë.

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, në hyrje te një objekt në rrugën ’11 tetori’ në Kumanovë, zyrtarët policorë kanë vërejtur se si në kuti postare vendos lëndë e dyshimtë.

Nga MPB thonë se pas kontrollit, në kuti është gjetur marihuanë dhe vajza është arrestuar.


Shtuar 5.03.2020 22:42