MAQEDONI E VERIUT/ Një tjetër rast pozitiv me koronavirus në vend, shkon në 19 numri i të prekurve

Ka shkuar në 19 numri i të prekurve nga virusi Korona në Maqedoninë e Veriut.

Një grua nga Dibra ka rezultuar pozitive. Sipas burimeve tona, ky person kishte ardhur nga Holanda dhe aktualisht është shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive.


Shtuar 16.03.2020 18:31