Mami Kiara publikon fotografinë e parë pas lindjes së vogëlushes Ejlli

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, u bënë prindër për herë të parë përpara pak javësh, emri i së cilës është Luna Mari Ejlli.

Deri më tani ende nuk kemi parë një portret të plotë të vogëlushes dhe nga ana tjetër është parë mami Kiara tepër e përkushtuar pas vogëlushes së saj.

Ndonëse shumë e angazhuar pas së voglës, moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram foton e parë pas lindjes së Lunës teksa duket tepër në formë.

Me një këmishë blu dhe një palë pantallona të gjëra me të cilat duket tepër class, krahas fotos Kiara shkruan: Përshëndetje!, duke treguar kështu se është në gjendje të mirë shëndetësore.


Shtuar 20.05.2024 15:40