Makina, femra, dhe ora të shtrenjta, Mbappe “nxjerr të keqen” në Mykonos (FOTO LAJM)

Pas dështimit në EURO 2020, me një penallti të humbur që do ta shoqërojë të gjithë jetën, Kyliam Mbappe është ngushëlluar në ditëlidjen e mikut të tij në Mykonos.

Ai është parë duke u argëtuar në shoqërinë e vajzave duke pirë verë Moet që kap shifrën me vlerë rreth 3 mijë euro.

Luksi i shfrenuar i të ftuarve me ora të shtrenjta Hublot dhe Patek Philippe dhe gratë mbresëlënëse që kërcenin vazhdimisht tërhoqën gjithashtu vëmendjen. Ata gjithashtu dhuruan spektakël me Jeep-at Wrangler, që kapin shifrën e 150 000 eurove.

Shtuar 5.07.2021 12:12