Nuk po flini dot? Ky është “ilaçi” për gërhitjen

Shkencëtarët e Nasa-s kanë gjetur një ilaç për gërhitjen e bezdisshme të partnerit tuaj dhe gjithçka që ju nevojitet është një bimë ananas që kushton 10£.

Atë duhet ta vendosni pranë shtratit tuaj, e cila ndihmon në përmirësimin e cilësinë e ajrit, prodhon oksigjen dhe nga ana tjetër ndalon atë gjumë të zhurmshëm.

Prandaj, nëse mendoni se keni provuar çdo ilaç natyral për të shpëtuar veten nga ajo zhurmë, mendoni përsëri.


Shtuar 21.01.2020 19:18