Me xhaketë serioze në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM)

Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë.

E sdimos xhaketa serioze vishet në përditshmëri me atlete dhe të sheshta dhe mjafton për tu dukur “on top”.

Në fotogalerinë e mësipërme kemi mbledhur për ju disa prej vajzave fashioniste shqiptare të cilat ju tregojnë më së miri si të shkëlqeni me xhaketë./albeu.com/


Shtuar 30.05.2020 07:35