HOROSKOPI/ Shmangni marrjen e vendimeve të pamenduara, kjo shenjë të ketë kujdes

Dashi

Jeta juaj në çift do ecë më së miri gjatë kësaj dite. Do i kushtoni më tepër kohë partnerit dhe gjithçka do shkojë për mrekulli. Financat nuk do kenë as problemin më të vogël.

Demi

Jeta sentimentale do jetë prioritet për ata që janë në çift. Do i lini mënjanë të gjitha problemet që keni kaluar dhe do bëni të pamundurën të riktheni harmoninë.

Binjakët

Nëse mundoheni me shpirt të rregulloni marrëdhënien me partnerin tuaj do mund të arrini atje ku dëshironi. Dita duket premtuese. Në planin financiar shmangni marrjen e vendimeve të pamenduara.

Gaforrja

Ditë shumë problematike kjo e sotmja për të dashuruarit. Do keni zënka të njëpasnjëshme me partnerin dhe nuk do arrini dot të vendosni qetësinë.

Luani

Duhet të flisni më shumë me partnerin tuaj dhe të merrni vendime që janë në të mirën e të dyve. Githësesi mos u nxitoni për asgjë dhe mos kërkoni të impononi mendimet tuaja.

Virgjëresha

Ka shumë mundësi që marrëdhenia me partnerin tuaj të përmirësohet ndjeshëm sot. Shfrytëzojnei sa të mundni cdo moment! Financat parashikohen shumë të mira.

Peshorja

Rutina do e pushtojë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite dhe do jeni gjithë kohës të mërzitur.. Në planin financiar fatmirësisht yjet do i keni në krah.

Akrepi

Do tregoni besnikëri në disa sfida. Kjo do e ngrejë lart reputacionin tuaj si në punë ashtu edhe në shoqeri. Në mbrëmje mund të keni një suprizë të këndshme nga partneri.

Shigjetari

Nëse jeni të lumtur në lidhjen tuaj asgjë nuk do mund ta prishë atmosferën që është krijuar. Pasion, entizazëm dhe mirëkuptim. Edhe pse buxheti do jetë i stabilizuar, shmangni rreziqet e mëdha.

Bricjapi

Nuk do keni as probleme të mëdha dhe as ngjarje shumë të veçanta në lidhjen tuaj. Pa dyshim që do ndani momente qetësie e të këndshme.

Ujori

Përfitoni nga cdo mundësi që do iu jepet sot për të bërë disa ndryshime në jetën në cift. Do mund t’i largoni problemet e mëdha që keni pasur dhe do ndiheni më të qetë.

Peshqit

Vështirësitë në jetën tuaj në çift do jetë të shumta gjatë kësaj dite. Mundohuni të tregoheni paksa më të kuptueshëm sepse përndryshe lidhjes suaj mund t’i vijë fundi.


Shtuar 29.02.2020 07:14