Erdhi vjeshta, këto veshje duhen me patjetër në dollapin tuaj

Xhinset “mom”

Fjala është për ato xhinset e rehatshme që mund t’i veshësh kudo. Ngjyra apo modeli nuk është kriter, e rëndësishme është që të jenë ato më komodet ndonjëherë.

Xhaketa serioze

E njejta gjë vlen edhe për xhaketën serioze. Ajo mund të kombinohet me këmisha apo t- shirts për një look të përditshëm ose me aksesorë për një pamje më glamuroze.

Atletet

Atletet e përditshmërisë duhet të jenë patjetër pjesë e garderobës tuaj të këtij sezoni. Përpiquni të zgjidhni ngjyra neutrale, në mënyrë që ta keni më të thjeshtë kombinimin.

Bluza me vija

Një bluzë me vija horizontale mund të vishet sido. Kështu që investoni në një të tillë për të marrë stilin e vajzave franceze.

Pantallonat e zeza

Një palë pantallona të tilla janë ato që ju nderojnë në çfarëdolloj rasti. Kështu që nëse keni investuar tek një palë me kohë nxirrini nga dollapi, në të kundërt vraponi nëpër dyqane dhe blini pantallonat tuaja të zeza që nuk vdesin kurrë.

Takat e zeza

E njejta gja vlen edhe për këpucët e zeza me takë. E sigurtë që duhet t’i keni një palë të tilla në garderobë. Kështu që ne vetëm po ju kujtojmë që ka ardhur koha t’i vishni.


Shtuar 29.09.2020 14:49