Skenat e filmave në karantinë, njerëzit po arrinë kulimin e kreativitetit (FOTO LAJM)

Këto ditë vetëizolimi, shumë qytetarë zgjedhin që ta kalojnë duke parë filma. Por, disa përdorues të rrjeteve sociale, kanë vendosur që të rikrijojnë skena të ndryshme, nga filmat e tyre më të preferuar. Për më tepër e gjitha në kushte karantine.

Fotot e tyre janë bërë virale dhe knë marrë mijëra komente pozitive në rrjete sociale, për më shumë ju ftojmë t’i ndiqni.


Shtuar 16.04.2020 15:21