Njihuni me “kopjet” e njerëzve të famshëm në botë (FOTO LAJM)

Të gjithë ne kemi sozinë tonë diku në botë, por ndoshta nuk do e njohim kurrë.

Këta njerëz të famshëm kanë pasur të fatin të shoh nga afër “kopjet” dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e frikshme.

Nga Kim Jong-un, te Shakira, në fotogalerinë e mëposhtme do të njiheni me disa nga sozitë e njerëzve të rëndësishëm në botë.


Shtuar 5.07.2020 21:08