Nga 5 mijë deri në 12 mijë dollarë, ky është koleksion i limituar i iPhone 12 Pro (FOTO LAJM)

Phone 12 Pro mund të cilësohet në internet si telefoni që të gjithë njerëzit kërkuan, po natyrshëm lind pyetja se kush kërkoi telefon me copëza nga hapësira?! Ndoshta jo ju, por dikush tjetër po.

Caviar, një kompani e njohur për ridizenjimin e pajisjeve të njohura, zbuloi së fundmi koleksionin Space Odyssey për iPhone 12 Pro, i cili përmban copëza meteorësh në pjesën e pasme të telefonit.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme.

iPhone 12 nuk ka dalë ende zyrtarisht dhe me gjasë do të prezantohet muajin e ardhshëm.


Shtuar 15.09.2020 11:56